Eximbank Kredi Danışmanlığı

Eximbank Kredi Danışmanlığı

Courses

Devlet, işletmeleri ve esnafları maddi olarak desteklemeye devam ediyor. Yeni iş kurmak, işini geliştirmek, yurt dışına açılmak isteyen işletmelere kredi desteği sağlıyor. Birçok işletme, ya bu konulardan habersiz ya da yetersiz bilgi nedeniyle istediği desteği alamıyor. Bu konuda, işletmelere ve esnafa yol göstermek, yardımcı olmak amacıyla hizmet veren Panama Danışmanlık şirketi bulunuyor. En hızlı ve doğru şekilde devlet desteğinden yararlanmanızı sağlıyorlar.

 

 İhracata Hazırlık Kredileri

 

 Dış pazara açılmak, uluslar arası bir kimlik kazanmak ve pazarınızı genişletmek için kredi desteğine ihtiyacınız olabilir. Bankalardan kredi kullanmanız hem yeterli olmayabilir hem de maliyetinizi çok artırır. Devlet, ihracatı teşvik için kredi desteği sağlıyor. Eximbank da ihracata hazırlık kredisi adı altında kredi vererek, dış pazara açılmanıza destek oluyor.

 

 Krediye başvurmanın prosedürü bulunuyor. Bu konuda Panama Danışmanlık, eximbank kredi danışmanlığı yapıyor. Siz işinizi yürütürken, sizin adınıza, gerekli belgeleri hazırlayarak başvuruda bulunuyor. Uzman ve deneyimli ekip, en kısa sürede ve ihtiyacınız olan krediyi almaya sağlıyor.

 

 Şirketinizin kuruluş veya ihracata hazırlık aşamasında şirket, her konuda yanınızda oluyor.

 

 Kredi Başvurularınız İçin Profesyonel Destek

 

 İhracata yönelik yeni bir şirket kurmuş ya da ihracat yapmaya karar vermiş bir işletme olabilirsiniz. Ekonominizi sarsmayacak, geri ödemesi esnek ve kolay olacak kredilere yönelmek en doğal hakkınızdır. Bütün bankaları, finans kuruluşlarını veya KOSGEB’i gezmek hem zaman hem de üretim kaybı olacaktır.

 

 Siz, rutin üretiminize devam ederken, Panama Danışmanlık, ihracata yönelik kredi veren Eximbank’tan en uygun krediyi alıyor. İşletmeniz adına, gerekli formları doldurarak, başvuruyu yapıyor.